Sitemizde siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik, reklam ve tanıtımları kişiselleştirmek ve sınırlandırmak, reklam ve kampanyalarımızın etkinliğini ölçmek, ziyaretçi tercihlerini hatırlamak ve istatistikleri raporlamak adına çerezler kullanılmaktadır.

Hakkımızda

‘Hayata Değer Katan Projeler Üretmek!’ mottosu ile yola çıkan Kolo Holding, medya alanında faaliyet gösteren International Medya, Türkiye’nin güvenle otomobil alma noktası olan Otokolo, birikimleri fırsata çeviren bakış açısıyla emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Kolo Real Estate şirketlerinin yanı sıra enerji ve inşaat gibi önemli iş kollarında çalışmalarını yürütmektedir.

Bu iş kollarında tüm Türkiye’de binlerce kişiyi istihdam eden Kolo Holding; yatırımının insan olduğu şirketlerinde, yola çıktığı ilk günden bu yana çalışanlarını şirketin kalbi olarak görmektedir.

Her gün daha iyi bir dünya için büyük bir özveri ile çalışmaya devam eden genç ve yenilikçi ekibiyle kurduğu karşılıklı güven duygusu ile insanlara hizmet etmek şirketin temel yapı taşı olmuştur. Kolo Holding, bu birliktelikten aldığı güçle, hayata değer katan projeler üretmeye devam etmektedir.