Sitemizde siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik, reklam ve tanıtımları kişiselleştirmek ve sınırlandırmak, reklam ve kampanyalarımızın etkinliğini ölçmek, ziyaretçi tercihlerini hatırlamak ve istatistikleri raporlamak adına çerezler kullanılmaktadır.

İştiraklerimiz

Türkiye’ninTasarruf Finansman Şirketi

Finansevim Tasarruf, kurulduğu günden itibaren deneyimli kadrosu ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen binlerce katılımcısıyla Türkiye’nin Tasarruf Finansman Şirketi ailesidir.

Türkiye’ninGüvenle Otomobil Alma Noktası

Genç, dinamik ve yenilikçi kadroları ile sağlam finansal alt yapısıyla kendine duyduğu güveni, sunmuş olduğu kaliteli ve yenilikçi çözümler ile müşterilerine ve paydaşlarına yansıtan güçlü bir otomotiv kuruluşudur.

Kazandıkça paylaşan, paylaştıkça çoğalan değerlere sahip olmak VBTT ile mümkün.

VBTT ile birlikte kazanma, kazancını paylaşma ve paylaştıkça büyüme misyonuyla, deneyimli deneyimsiz tüm bireylere fırsat eşitliği sunarak herkesin kazanç elde etmesini sağlar.

Markanızı lider konuma getirir.

Türkiye’nin en büyük interaktif organizasyonu olma gayesiyle yola çıkan international Medya, televizyon, internet gazeteciliği, dergi, basın yayın, medya planlama, İçerik planlaması, web site yönetimi, animasyon, reklam - prodüksiyon dallarında faaliyetini sürdürmektedir.

Anlık ve Sıcak haberiçin bulunabilecek en iyi adres...

Türkiye'nin önemli internet yayın gruplarından biri haline gelme gayesi ile yola çıkan Haber International siyaset, gündem, ekonomi, kadın, spor, video gibi önemli içeriklerde haber üretmektedir.

Aklın yolu bir, Sigorta denince IQ Sigorta

Odak noktası müşteri memnuniyeti olan, yaşam kalitesini arttıran ve herkesin tercih edebileceği bir marka olma hedefi vizyonuyla ilerleyen bir sigorta kuruluşudur. Akıllı Sigorta hizmetlerinde şeffaflık ve etik değerlere sahip olan kurum kültürü ile müşterilerinin varlıklarını, sağlıklarını korumak ve sağladığı nitelikli ayrıcalıklarla tüm yaşamlarını güvenle idame edebilmeleri için çabalamaktadır.

Değerli Birikimlerinizi Mutlu Yuvalara Çevirir.

Kolo Real Estate, değerli birikimlerinizi mutlu yuvalara çeviren bir gayrimenkul markasıdır. En ince detayına kadar düşünülüp tasarlanan yaşam alanlarını sunarak yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Kolo Hukuk Bürosu dünya ve hukuk düzenlerine göre özelleşmiş, geniş bir çerçeveye hukuk hizmeti sunan, tutarlı, sonuç odaklı bakış acısıyla kurumsal bir hukuk bürosudur. Çalışmalarını, son derece titizlikle analiz eden Kolo Hukuk, her gün daha iyi bir dünya için büyük bir özveriyle çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir.